Житомирщина
Online Translate
Банери
banner
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 години















Зустріч з обдарованою молоддю Андрушівщини

Зустріч з обдарованою молоддю АндрушівщиниСьогодні у залі засідань районної ради відбулася зустріч голови районної державної адміністрації та голови районної ради з переможцями та призерами обласних олімпіад, конкурсів, змагань, їх наставниками та батьками.
До присутніх з вітальним словом звернулися голова районної державної адміністрації О.М. Дудар, голова районної ради В.В. Костик, в.о. начальника відділу освіти А.В. Ніколайчук. Вони подякували дітям за щоденну працю, наполегливість в оволодінні основами наук.
Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації № 142 від 21.05.2015р. „ Про відзначення учнів-переможців обласних олімпіад, загальнодержавних конкурсів” з метою підтримки інтелектуального і творчого потенціалу учнівської молоді, створення умов для реалізації її здібностей було нагороджено грамотою районної державної адміністрації за гідне представлення нашого району на обласних та загальнодержавних учнівських конкурсах, змаганнях, олімпіадах:
Панченко Анастасію, ученицю 10 класу Андрушівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, призера обласних олімпіад з астрономії (диплом ІІ ступеня), української мови та літератури (диплом ІІ ступеня), фізики (диплом ІІІ ступеня), німецької мови (диплом ІІІ ступеня), призера обласного етапу конкурсу – захисту учнівських науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої Академії Наук – диплом ІІ ступеня в секції „Мовознавство”;
Затилюка Дмитра, учня 11 класу Андрушівської гімназії, призера обласної олімпіади з інформатики (диплом І ступеня), астрономії (диплом ІІ ступеня).
Горкун Тетяну, ученицю 11 класу Андрушівської гімназії, призера обласної олімпіади з екології (диплом ІІ ступеня), хімії (диплом ІІІ ступеня ).
Закусила Віталія, учня 10 класу Бровківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, призера обласної олімпіади з історії (диплом І ступеня).
Віннічука Дениса, учня 10 класу Андрушівської гімназії, призера обласної олімпіади з географії (диплом ІІ ступеня), фізики ( диплом ІІ ступеня), математики ( диплом ІІІ ступеня), астрономії ( диплом ІІ ступеня).
Гарастовську Альону, ученицю 11 класу Андрушівської гімназії, призера обласної олімпіади з астрономії ( диплом ІІІ ступеня).
Сокола Нікіту, учня 8 класу Андрушівської гімназії, призера обласної олімпіади з біології (диплом ІІІ ступеня).
Повальчука Святослава, учня 8 класу Андрушівської гімназії, призера обласної олімпіади з хімії ( диплом І ступеня).
Добровольського Павла, учня 10 класу Андрушівської гімназії, призера обласної олімпіади з інформаційних технологій (диплом ІІІ ступеня).
Шевчука Максима, учня 10 класу Андрушівської гімназії, призера обласної олімпіади з економіки ( диплом ІІІ ступеня).
Затилюка Андрія, учня 7 класу Андрушівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, призера обласної олімпіади з інформатики (диплом ІІІ ступеня).
Коржука Івана, учня 8 класу Бровківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, призера обласної олімпіади з історії ( диплом ІІІ ступеня).
Андрійчука Євгена, учня 8 класу Гальчинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, призера обласної олімпіади з фізики ( диплом ІІІ ступеня).
Поліщук Карину, ученицю 9 класу Гальчинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, призера обласної олімпіади з біології ( диплом ІІІ ступеня).
Марущак Софію, ученицю 10 класу Гальчинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, призера обласної олімпіади з біології (диплом ІІ ступеня).
Боримську Марію, ученицю 11 класу Червоненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, призера обласної олімпіади з екології ( диплом ІІІ ступеня).
Дорошець Світлану, ученицю 9 класу Старокотельнянської гімназії, призера обласної олімпіади з української мови та літератури ( диплом ІІІ ступеня).
Шалабаєва Олександра, учня 11 класу Андрушівської гімназії, призера обласної олімпіади з трудового навчання (диплом ІІІ ступеня).
Кравчук Оксану, ученицю 11 класу Андрушівської гімназії, призера обласної олімпіади з трудового навчання (диплом ІІІ ступеня).
Нагороди були вручені призерам обласного етапу конкурсу захисту учнівських науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої Академії Наук:
Волинець Яні, учениці 11 класу Червоненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів– диплом ІІІ ступеня в секції „Хімія та біологія ”;
Рогаль Наталії, учениці 11 класу Андрушівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 – диплом ІІІ ступеня в секції „Екології та аграрних наук, наук про Землю”;
Лободі Марині, учениці 11 класу Андрушівської гімназії – диплом ІІІ ступеня в секції „Філософії та суспільствознавства”.
Нагороди переможцям вручали голова районної державної адміністрації О.М. Дудар та голова районної ради В.В. Костик.
З подякою до вчителів-наставників, батьків звернувся Віннічук Денис. Після цього діти подарували квіти своїм вчителям.
З вітальним словом до присутніх звернулася вчитель історії та правознавства Бровківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Закусило Любов Володимирівна.
А після завершення свята всі присутні сфотографувалися на згадку.

Банери
banner
website 7 из 10 на основе 71 оценок. 34 пользовательских отзывов.