Житомирщина
Online Translate
Банери
banner
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниВиїзний семінар Зарубинецької сільської ради

Виїзний семінар Зарубинецької сільської ради01.07.2016р. відбувся виїзний семінар на базі Зарубинецької сільської ради. Участь в семінарі взяли голова районної ради С.М.Марценюк, голова райдержадміністрації О.М.Дудар, заступник голови районної ради М.М.Ляшук, перший заступник голови райдержадміністрації О.А.Борисов, начальник відділу освіти райдержадміністрації В.А.Бобер, керуючий справами апарату районної ради С.А.Михайловський та сільські голови.
Учасники семінару ознайомилися з соціальною сферою сіл Зарубинці та Лісівка та оцінили проведену роботу по благоустрою населених пунктів.
Також на семінарі Зарубинецький сільський голова Антонюк Л.Н. розповіла про досягнення, проблеми та шляхи вирішення питань життєзабезпечення територіальної громади. Заступник голови районної ради Ляшук М.М. ознайомив присутніх з проектом Монумента Пам’яті Героїв Небесної Сотні та загиблих учасників АТО в нашому районі та звернувся до сільських голів провести громадські обговорення в своїх громадах щодо місця розміщенню даного Монумента.
Голови сільських рад шляхом голосування переобрали голову Асоціації голів місцевих рад Андрушівського району – С.А.Желєзнякова. Також до присутніх звернувся голова райдержадміністрації О.М.Дудар по питанню децентралізації.
Підсумовуючи роботу семінару, голова районної ради С.М.Марценюк підкреслив, що такі семінари є вкрай важливими для налагодження більш тісної співпраці сільських голів та районного керівництва і вже стали традиційними в нашому районі.
Виїзний семінар Зарубинецької сільської радиВиїзний семінар Зарубинецької сільської радиВиїзний семінар Зарубинецької сільської радиВиїзний семінар Зарубинецької сільської ради

Банери
banner
website 8 из 10 на основе 78 оценок. 31 пользовательских отзывов.