Житомирщина
Online Translate
Банери
banner
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниВітання голови районної державної адміністрації з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення та 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі

Дорогі ветерани! Шановні жителі Андрушівщини!

8-9 травня 2015 року Україна та світ вшановуватимуть пам’ять мільйонів, що стали жертвами буремних подій Другої світової війни та полягли в боротьбі проти диктаторів за мир та демократію.
70 років тому наші діди і прадіди вели боротьбу за визволення своєї Батьківщини і країн Європи від нацизму. Саме тут, на нашій землі, розгорнулися чи не найстрашніші трагедії. За перемогу наш народ заплатив неймовірно високу ціну – мільйони загиблих, поранених та ненароджених. Десятки тисяч українських міст і сіл були перетворені на руїни, чверть жителів залишилися без даху на головою.
Дорогі ветерани! Ми вклоняємося Вам до землі і висловлюємо глибоку синівську шану за мужність у боях, стійкість та самопожертву. Ви відстояли Україну від фашистського супостата і потім своєю ратною працею піднімали країну з руїн, будували життя для своїх нащадків. А сьогодні Ваші онуки та правнуки перебуваючи у зоні проведення антитерористичної операції теж захищають цілісність та неподільність нашої Вітчизни, виконуючи свій синівський обов’язок.
У ці пам’ятні дні бажаю всім, щоб високі почуття щирої любові до України об’єднували всіх нас і надихали до творення достойного життя українського народу.
Хай завжди над Україною буде мирне небо!
Пам’ятаємо. Перемагаємо.

Голова районної державної адміністрації О.М. Дудар

Банери
banner
website 8 из 10 на основе 62 оценок. 31 пользовательских отзывов.