Житомирщина
Online Translate
Банери
banner
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниВідбулося засідання спостережної комісії райдержадміністрації

02 грудня відбулося чергове засідання спостережної комісії райдержадміністрації, яке провів керівник апарату райдержадміністрації О.Ю.Савенко.
Члени комісії заслухали Шкрабія С.Л. – т.в.о. начальника Андрушівського районного сектору Управління Державної пенітенціарної служби України в Житомирській області, капітана внутрішньої служби, який доповів присутнім, що станом на 02.12.2015 року на обліку Андрушівського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції перебуває 79 засуджених та 3 правопорушники, на яких накладено адміністративне стягнення у виді громадських робіт.
За 11 місяців 2015 року Андрушівським районним сектором кримінально-виконавчої інспекції за систематичне порушення порядку та умов відбування покарання до Андрушівського районного суду направлено 4 клопотання про скасування звільнення від відбування покарання з випробуванням, з яких відмовлено – 2, на розгляді перебуває 2 таких клопотання. За ухилення від покарання у виді громадських робіт щодо 1 засудженої направлено клопотання до прокуратури району для вирішення питання про притягнення до кримінальної відповідальності у порядку ст. 389 ч.2 КК України.
За зразкову поведінку і сумлінне ставлення до праці за погодженням спостережної комісії Андрушівської РДА до Андрушівського районного суду було направлено 4 клопотання про умовно-дострокове звільнення від подальшого відбування покарання у виді виправних робіт, з яких 4 задоволено судом.
Протягом поточного року на території району відмічається суттєве зниження рецидивної злочинності серед засуджених, які перебувають на обліку в кримінально-виконавчій інспекції, із 4 у 2014 році на 1 у 2015 році.
За підсумками засідання члени комісії прийняли відповідне рішення.

Банери
banner
website 10 из 10 на основе 65 оценок. 23 пользовательских отзывов.