Житомирщина
Online Translate
Банери
banner
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниВідбулося засідання спостережної комісії Андрушівської райдержадміністрації

02 грудня відбулося чергове засідання спостережної комісії райдержадміністрації, яке провів керівник апарату райдержадміністрації О.Ю.Савенко.
Члени комісії заслухали Шкрабія С.Л. – т.в.о. начальника Андрушівського районного сектору Управління Державної пенітенціарної служби України в Житомирській області, капітана внутрішньої служби, який доповів присутнім, що станом на 02.12.2015 року на обліку Андрушівського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції перебуває 79 засуджених та 3 правопорушники, на яких накладено адміністративне стягнення у виді громадських робіт.
Протягом поточного року на території району відмічається суттєве зниження рецидивної злочинності серед засуджених, які перебувають на обліку в кримінально-виконавчій інспекції, із 4 у 2014 році на 1 у 2015 році.
Також розглядались питання та акцентувалася увага на належній соціальній адаптації раніше засуджених осіб та унеможливлення їх повторного втягнення в злочинну діяльність. Заслухавши всіх доповідачів, члени комісії прийняли ряд рішень, зокрема, забезпечувати і в подальшому належну співпрацю Андрушівського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції з спостережною комісією райдержадміністрації та органами місцевого самоврядування в районі щодо профілактики рецидивної злочинності та її попередження.
Голова спостережної комісії райдержадміністрації О.Ю. Савенко зауважив про необхідність і в подальшому проводити щомісячну звірку осіб, які перебувають на обліку Андрушівського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції, забезпечення неухильного виконання всіх пунктів плану роботи спостережної комісії на 2016 рік та постійного висвітлення роботи комісії у засобах масової інформації району та офіційному веб-сайті райдержадміністрації.

Секретар спостережної комісії райдержадміністрації О.В.Кондратюк

Банери
banner
website 7 из 10 на основе 67 оценок. 24 пользовательских отзывов.