Житомирщина
Online Translate
Банери
banner
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниВідбулася дев’ята позачергова сесія районної ради сьомого скликання

Відбулася девята позачергова сесія районної ради сьомого скликання05.08.2016р. відбулася дев’ята позачергова сесія районної ради сьомого скликання. Першим питанням порядку денного сесії за пропозицією Президії районної ради депутати заслухали звіт голови районної державної адміністрації О.М.Дударя про готовність Андрушівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та Старокотельнянської гімназії до опалювального сезону. В обговоренні даного питання активну участь взяли депутати Лівінський В.О., Осадчук О.В., Курсон К.І., які звернули увагу на не виконання рішень шостої сесії районної ради від 25.03.2016 року № 23 та восьмої сесії від 24.06.2016 року №12 « Про результати роботи тимчасової комісії». З даного питання прийнято відповідне рішення.
У зв’язку з набранням чинності Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 №889-VIII, постанови Кабінету Міністрів України від 06.04.2016 №292 «Деякі питання оплати праці державних службовців у 2016 році», якими змінено умови оплати праці та збільшено розміри посадових окладів державних службовців, враховуючи відсутність додаткового фінансування з державного бюджету у 2016 році депутати одноголосно прийняли рішення про внесення змін до Програми фінансового забезпечення роботи Андрушівської районної державної адміністрації для виконання та реалізації повноважень, делегованих Андрушівською районною радою на 2016 рік.
Заслухавши інформацію начальника управління фінансів райдержадміністрації щодо внесення змін до районного бюджету на 2016 рік депутати внесли зміни та доповнення щодо фінансування районної державної адміністрації та районного відділу культури. Після включення змін депутати одноголосно проголосували за запропонований проект рішення вцілому.
Відбулася девята позачергова сесія районної ради сьомого скликанняВідбулася девята позачергова сесія районної ради сьомого скликанняВідбулася девята позачергова сесія районної ради сьомого скликання

Банери
banner
website 7 из 10 на основе 88 оценок. 39 пользовательских отзывов.