Житомирщина
Online Translate
Банери
banner
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 години















Списки власників земельних часток (паїв) в Андрушівському районі

АНДРУШІВСЬКИЙ РАЙОН

у разі виявлення особи, яка має право на земельну частку (пай) рекомендуємо звернутись у відділ Держкомзему у Андрушівському районі, що знаходиться за адресою: м. Андрушівка, пл. Леніна, буд. 1, тел. 2-17-94, начальник відділу — Радецький Володимир Іванович.

Андрушівська міська рада

КСП ім. Шевченка

1. Савич Василь Тимофійович
2. Вознюк Карпо Миронович
3. Климчук Микола Олексійович
4. Кирилюк Лідія Григорівна
5. Бондарчук Віктор Іванович
6. Веровчук Ганна Сергіївна
7. Рудюк Василь Степанович
8. Броніцька Олена Олександрівна
9. Демянюк Килина Корніївна
10. Солопій Ольга Василівна
11. Біленька Світлана Миколаївна
12. Рудюк Анатолій Миколайович
13. Савіцький Василь Леонідович
14. Кирилюк Володимир Васильович
15. Дем’ян Галина Василівна
16. Хоров Петро Антонович
17. Побережний Петро Сергійович
18. Осадча Лариса Володимирівна
19. Хорова Ніла Олексіївна
20. Кондратюк Олена Опанасівна
21. Корсак Олександра Мефодієвна
22. Мислива Ніна Петрівна
23. Кулик Іван Матвійович
24. Заблоцька Ганна Олександрівна
25. Артем’єва Анастасія Макарівна
26. Веровчук Віктор Іванович
27. Дем’янюк Іван Васильович
28. Кулик Надія Іванівна

ВАТ „Андрушівське”

1. Тулубінський Йосип Іванович

Антопільська сільська рада

1. Цивінська Антоніна Іванівна
2. Жабінський Валентин Броніславович
3. Ящук Ганна Петрівна

Бровківська сільська рада

1. Очеретяний Олександр Никифорович
2. Відюлін Юрій Дмитрович
3. Максимчук Алла Миколаївна
4. Чорний Олександр Борисович
5. Нижник Віктор Миколайович
6. Іваненко Микола Григорович
7. Коржук Ніна Григорівна
8. Зеленська Марія Олександрівна
9. Дубчак Парасковія Василівна
10. Соловей Василь Олексійович
11. Родцевич Василь Миколайович
12. Войцехівська Євгенія Федорівна
13. Войцехівський Василь Іванович
14. Іваненко Марія Іванівна
15. Демихіна Катерина Дмитрівна
16. Висоцька Ольга Василівна

Великомошківецька сільська рада

1. 1.Чупай Єлизавета Корніївна
2. 2.Сокольчук Лісавета Антонівна
3. 3.Горностай Михайло Савелійович
4. 4.Поліщук Марія Ільківна
5. 5.Сокольчук Микола Іванович
6. Ханеєв Олександр Петрович
7. Ванат Антоніна Харитоніва

Волицька сільська рада

1. Бондарчук Анатолій Петрович
2. Демянчук Ганна Євтухівна
3. Іванюк Володимир Антонович
4. Гуменюк Ольга Прокопівна
5. Євдощук Юрій Петрович
6. Маковський Володимир Едуардович
7. Орєхова Галина Степанівна
8. Ейдель Володимир Якович
9. Бурківський Олександр Миколайовиич
10. Болтенко Василь Дмитрович

Волосівська сільська рада

1. Осіпчук Ніна Василівна
2. Грищенко Марія Павлівна
3. Вересняк Елізавета Дмитрівна
4. Фольварков Михайло Федорович
5. Ступак Євгенія Григорівна
6. Шевчук Ніна Йосипівна
7. Татарчук Ганна Тимофіївна
8. Пахар Клавдія Амвросіївна
9. Курач Григорій Григорович
10. Сладь Івану Борисовичу
11. Вересняк Марія Григорівна
12. Адамович Віктор Володимирович
13. Матвійчик Микола Аркадійович
14. Грищенко Костянтин Фелімонович

Гальчинська сільська рада

1. 1.Чуйко Наталія Степанівна
2. 2.Коток Єлизавета Федорівна

Глинівецька сільська рада

1. Мулярчук Любов Марківна
2. Телечук Ольга Василівна
3. Герасимчук Лізавета Христофорівна
4. Голуб Іван Володимирович
5. Матушинська Тетяна Готлібівна
6. Герасимчук Юрій Володимирович
7. Палій Надія Василівна
8. Горностай Віктор Леонідович
9. Мороз Михайло Аркадійович
10. Колодюк Антоніна Пилипівна
11. Гуц Явдокія Миколаївна
12. Комендант Андрій Олександрович
13. Микитенко Віктор Леонтійович
14. Олійник Антоніна Фоківна
15. Герасимчук Надія Тихонівна
16. Яремчук Надія Харитонівна
17. Черниш Володимир Павлович
18. Мулярчук Євгенія Гаврилівна

Городківська сільська рада

1. Возна Марія Федорівна
2. Коцюк Олексій Антонович
3. Пискун Ганна Карпівна
4. Горбань Петро Сергійович
5. Бунич Валентина Михайлівна
6. Колісніцька Вікторія Архипівна
7. Рокитенець Валерій Анатолійович
8. Святюк Ганна Іванівна
9. Лебединська Антоніна Федорівна
10. Пискун Ганна Павлівна

Забарська сільська рада

1. Мельник Євгенія Францівна
2. Колодницька Федора Михайлівна
3. Ратушний Олександр Васильович

Зарубинецька сільська рада

1. Максимчук Любов Петрівна
2. Семенюк Віра Олексіївна
3. Рудюк Ганна Ільківна
4. Стельмах Антоніна Яківна
5. Денисюк Дмитро Германович
6. Максимчук Олександр Олександрович
7. Кравчук Ганна Петрівна
8. Галушко Катерина Талімонівна
9. Жиганов Олександр Миколайович
10. Ляшенко Ольга Степанівна
11. Савчук Ярина Василівна
12. Музиченко Поліна Андріївна
13. Хомяк Галина Іванівна
14. Денисюк Володимир Вікторович
15. Курівська Францішка Іванівна
16. Затилюк Григорій Федорович
17. Никодюк Іван Григорович
18. Савчук Ганна Демидівна
19. Огородник Антоніна Степанівна
20. Говорадло-Гуменюк Лідія Йосипівна
21. Дмитрук Віра Андріївна
22. Родзінська Олімпіада Никодимівна
23. Яковенко Олександра Василівна
24. Драйчук Володимир Федорович
25. Говорадло Ніна Володимирівна
26. Савчук Віктор Григорович

Іванківська сільська рада

1. Погорілий Василь Сергійович
2. Польова Марія Яківна
3. Голумбйовська Василина Лукянівна
4. Польова Катерина Степанівна
5. Гулевич Горпина Федорівна
6. Лебідь Ганна Одокіївна
7. Губін Ганна Петрівна
8. Чуріна Лідія Іванівна
9. Гарбар Галина Степанівна
10. Майківець Іван Пилипович

Івницька сільська рада

1. Аніщенко Галина Іванівна
2. Гречанюк Євген Петрович
3. Ткачук Степан Артемович
4. Кур’ята Цезар Адамович
5. Сябрук Галина Володимирівна
6. Мостіпака Павліна Миколаївна

Каменівська сільська рада

1. Погорилюк Явдокія Леонтіївна
2. Кулик Леоніда Казимирівна
3. Тарасюк Андрій Михайлович
4. Пеньківська Яніна Станіславівна
5. Сергійчук Антоніна Степанівна
6. Іщук Горпина Адамівна
7. Кучерявенко Микола Степанович

Крилівська сільська рада

1. Пасічник Степанида Миронівна
2. Копаниця Павло Іванович
3. Невмержицька Надія Борисівна
4. Ковалюк Хіонія Корніївна
5. Копаниця Федір Миколайович
6. Нагребельний Валентин Володимирович
7. Нагребельна Антоніна Іванівна
8. Вереімчук Петро Федорович
9. Бирук Анатолій Вікторович
10. Поліщук Марія Тимофіївна
11. Кулик Мотря Яківна
12. Качура Валентина Іванівна
13. Закусило Микола Олександрович
14. Пасічник Марія Григорівна

Лебединецька сільська рада

1. Харчук Ніна Аврамівна
2. Плахотня Катерина Федорівна
3. Стадник Марія Павлівна
4. Рогаль Ярослав Володимирович
5. Міняйло Ліна Миколаївна

Любимівська сільська рада

1. Прохорчук Єфросинія Яківна
2. Березюк Галина Василівна
3. Ільченко Ольга Олександрівна
4. Головко Петро Іванович
5. Шептицька Марія Григорівна
6. Надвірнюк Федір Васильович
7. Бинькова Лідія Семенівна
8. Левчун Антоніна Павлівна
9. Левицька Яніна Вікторівна
10. Хомич Марія Євгенівна
11. Вільхович Ольга Філімонівна
12. Прохорчук Ніна Василівна
13. Збруцька Ганна Олександрівна
14. Казмірчук Микола Васильович

Маломошківецька сільська рада

1. Шклярук Любов Матвіївна
2. Анарухович Олексій Олександрович
3. Пальчинський Петро Францович
4. Поліщук Ігор Миколайович
5. Грузда Петро Федорович
6. Тимченко Станіслава Аврамівна
7. Шелепа Тамара Федорівна
8. Пальчинська Катерина Михайлівна
9. Струтовська Домна Василівна
10. Стельмах Надія Григорівна
11. Сторощук Онисія Харитонів

Малоп’ятигірська сільська рада

1. Кравчук Євдокія Тодосівна
2. Мрочко Іван Михайлович
3. Радкевич Антоніна Іванівна
4. Шевчук Олександра Трохимівна
5. Іщук Марія Степанівна
6. Мукомел Віктор Миколайович
7. Северенчук Степанида Петрівна
8. Тучак Надія Тодосівна

Мостівська сільська рада

1. Опанасюк Павліна Олександрівна

Нехворощанська сільська рада

1. Шабайда Варвара Іванівна
2. Курівський Андрій Михайлович
3. Кулик Федір Ілліч
4. Бецко Микола Антонович
5. Житинська Тетяна Володимирівна
6. Павлушко Лідія Леонтіївна
7. Пономаренко Сергій Йосипович
8. Дубина Ольга Сидорівна
9. Доманська Уляна Тодосівна
10. Верезумський Олександр Леонович
11. Томчук Надія Гнатівна
12. Гриневич Віра Матвіївна
13. Кравчук Єфросинія Андріївна

Новокотельнянська сільська рада

1. Гуменюк Василь Іванович
2. Карпик Олександр Іванович

Павелківська сільська рада

1. Юрченко Галина Яківна
2. Безверха Павліна Іванівна
3. Артемчук Зінаїда Олексіївна
4. Стадник Тетяна Миколаївна
5. Шиховець Ольга Павлівна
6. Гаєвський Йосип Іванович
7. Печенюк Катерина Матвіївна
8. Печенюк Павло Охремович
9. Стадник Микола Іванович
10. Дущенко Надія Федорівна
11. Опанасюк Олексій Миколайович
12. Сафонюк Василь Оникійович
13. Білошицька Наталія Іванівна
14. Давидюк Володимир Олександрович
15. Юрченко Федір Захарович
16. Веріємчук Павло Віталійович

Старокотельнянська сільська рада

Старокотельнянське КСП:

1. Цибульська Василина Кіндратівна
2. Куколенко Олена Пархомівна
3. Мельник Олександра Мануілівна
4. Поплавський Сергій Станіславович
5. Дацюк Полікарп Феодосійович
6. Самусь Ольга Пилипівна
7. Крошко Євдокія Іванівна
8. Кириллов Сергій Олексійович
9. Талько Валерій Олександрович
10. Сусловець Олександр Володимирович
11. Крошка Лідія Степанівна
12. Мирончук Василина Пилипівна
13. Свистун Зосим Никифорович
14. Іванченко Надія Якимівна
15. Мирончук Андрій Степанович
16. Галушко Кирило Іванович
17. Кузьмич Володимир Іванович
18. Яремчук Марія Петрівна

Старосільське КСП:

1. Дорошець Іван Харитонович
2. Оверчук Володимир Михайлович
3. Сторожук Валентина Михайлівна
4. Шпакович Йосип Іпполітович
5. Галушко Афанасія Павлівна

Степківська сільська рада

1. Баранівська Ольга Власівна
2. Капуцін Анастасія Адамівна
3. Баранівська Мальвіна Андріївна
4. Круглій Леоніда Кирилівна
5. Гудзь Любов Миколаївна
6. Когут Ольга Сергіївна
7. Юрчук Віталій Олексійович
8. Калінчук Анатолій Станіславович
9. Кузмінська Марія Дмитрівна
10. Сердюк Леоніда Пархомівна
11. Оселедчик Микола Анатолійович
12. Мостіпака Надія Іванівна
13. Кулагіна Ганна Андріївна
14. Рудь Федір Іванович
15. Яремчук Надія Макарівна

Червоненська селищна рада

Котівське КСП:

1. Атаманюк Петро Іванович
2. Верук Анатолій Соловейович
3. Ковбасюк Петро Ульянович

ВАТ „Червонське”

1. Юхимчук Олександр Сергійович
2. Газієвська Галина Юхимівна
3. Мельник Віктор Петрович
4. Купінський Віктор Олександрович
5. Котелянчук-Поліщук Параска Олександрівна
6. Титарчук Павло Полікарпович
7. Колодяжний Віктор Миколайович
8. Іванченко Олександр Васильович
9. Іванченко Валентин Миколайович
10. Прилуцька Зоя Яківна
11. Нагорний Валентин Григорович
12. Гортовлюк Людмила Миколаївна
1. 13.Мордюк Броніслава Станіславівна
2. 14.Нікешин Сергій Оверкович
3. 15.Демчук Андрій Матвійович
4. 16.Стрктовська Пелагея Федорівна
5. 17.Грузда Тетяна Ярославівна
6. 18.Собко Павліна Павлівна
7. 19.Березовка Євдокія Григорівна
8. 20.Прилуцький Валентин Дмитрович

Яроповицька сільська рада

1. Гуменюк Марія Максимівна
2. Якименко Галина Федорівна
3. Стралківська Марія Королівна
4. Черниш Віктор Володимирович
5. Кирилюк Ганна Іванівна
6. Буланчук Надія Федорівна
7. Стовбун Станіслава Антонівна
8. Савченко Надія Йосипівна
9. Черниш Харитина Іванівна
10. Якименко Марина Миколаївна
11. Гончарук Єфросинія Кононівна
12. Козюченко Тетяна Петрівна
13. Гунько Софія Мусіївна
14. Добринець Лідія Григорівна
15. Паламарчук Михайло Юхимович
16. Павлівська Надія Олександрівна
17. Книшенко Антоніна Григорівна

Банери
banner
website 8 из 10 на основе 80 оценок. 22 пользовательских отзывов.