Житомирщина
Online Translate
Банери
banner
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 години















Сьоме скликання розпочало роботу

20 листопада відбулася перша сесія районної ради сьомого скликання, яку відкрила голова районної територіальної комісії Бувайло Н. Г. На пленарне засідання прибули всі 34 депутати районної ради.

Ніна Григорівна проінформувала депутатів , що районною виборчою комісією було створено 45 звичайних та одну спеціалізовану виборчі дільниці, які були повністю укомплектовані членами комісій, забезпечені виборчими бюлетенями, необхідною кількістю протоколів, посвідчень, методичної літератри. Комісія зареєструвала 196 кандидатів у депутати Андрушівської районної ради від 11 місцевих осередків партій.
До списків виборців було включено 26746 чоловік, виборчі бюлетені отримали 14297 чоловік. 461 бюлетень визнано недійсним, отже, загальна кількість голосів виборців, поданих за місцеві організації політичних партій — 13835. Відповідного до чинного законодавства, право на участь у розподілі депутатських мандатів районної ради набули:
— Андрушівська районна організація Народної Партії — 1310 голосів — 9,47% — 4 мандати;
— Андрушівська районна в Житомирській області Організація «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» — 3009 голосів -21,79% — 8 мандатів;
— Андрушівська районна організація Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ» — 751 5,43% — 2 мандати;
— Районна партійна організація партії «Воля» в Андрушівському районі Житомирської області — 783 — 5,66% — 2 мандати;
— Андрушівська районна організація Радикальної Партії Олега Ляшка в Житомирській області — 1054 — 7,62% — 3 мандати;
— Андрушівська районна організація політичної партії «Республіканська платформа» — 1656 — 11,97% — 4 мандати;
— Андрушівська районна організація «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» — 3101 — 22,41% — 8 мандатів;
— Територіальна організація Політичної партії «Опозиційний блок» в Андрушівському районі Житомирської області — 930 — 6,72% — 3 мандати.
Серед депутатів Андрушівської районної ради сьомого скликання 9 жінок , 24 депутати мають вищу освіту, 29 депутатів мають вік від 30 до 60 років. Двом депутатам виповнилося по 20 років.
Ніна Григорівна привітала з днем народження депутатів Дубіцьку З. В. та Ляшука М. М..
Було обрано тимчасову президію, До складу тимчасової президії обрано чотири депутата від політичних партій, які набрали найбільшу кількість голосів на виборах : Курсон К. І. — депутат районної ради від Андрушівської районної в Житомирській області Організації «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»; Осадчук О. В. — депутат районної ради від районної організації Політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»; Мазур Б. В. — депутат районної ради від районної організації Народної Партії; Ананченко Л. П. — депутат районної ради від Андрушівської районної організації політичної партії «Республіканська платформа».
Головувала на пленарному засіданні ради депутат Курсон К. І.
За пропозицією депутата Мриглод Л. В. до списку для таємного голосування на посаду голови районної ради було внесено кандидатуру Марценюка С. М. , якого вісімнадцятьма голосами обрано головою районної ради.
За пропозицією голови районної ради С.М.Марценюка заступником голови районної ради дев’ятнадцятьма голосами обрано Ляшук Михайла Миколайовича.
Депутати утворили три постійні комісії районної ради, обрали членів та голів комісій.
Головою комісії обрано : з питань бюджету та комунальної власності -Курсон Катерину Іванівну, з питань промисловості, агропромислового комплексу, транспорту, зв’язку, земельних відносин та соціального розвитку села — Маніхровського Василя Степановича, з гуманітарних питань, соціального захисту населення, законності, регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування – Степаненко Людмилу Анатоліївну.
Депутати утворили робочу групу з підготовки регламенту роботи районної ради сьомого скликання, Положень про Президію та постійні комісії . Рішеннями ради присвоєння ранги голові та заступнику голови районної ради.
Новоутворені постійні депутатські комісії провели перші організаційні засідання комісій , на яких було обрано заступників голів комісій та секретарів.
Заступником голови постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності обрано Рудюка Петра Миколайовича, секретарем Ананченко Людмилу Павлівну.
Заступником постійної комісії з питань промисловості, агропромислового комплексу,транспорту, зв’язку, земельних відносин та соціального розвитку села Якимчука Сергія Анатолійовича, секретарем Удод Ольгу Петрівну.
Заступником голови постійної комісії з гуманітарних питань, соціального захисту населення, законності, регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування Цапа Миколу Васильовича, секретарем Суліму Ірину Михайлівну.

Банери
banner
website 10 из 10 на основе 64 оценок. 23 пользовательских отзывов.