Житомирщина
Online Translate
Банери
banner
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниНа території Червоненськоїселищної ради було проведене пожежно-профілактичне відпрацювання

23січня 2015 року в приміщенні Червоненської селищної ради розпочалася зустріч-бесіда осіб, запрошених для проведення на території сільської ради заходів комплексного пожежно-профілактичного відпрацювання. Ящук Юрій Валентинович, голова селищно їради, розподілив учасників по робочих групах. Групи, пройшлись по заздалегідь складених списках адресів родин, які вимагають уваги, по оселям та подвір’ям. До прошарку, який потребує підвищеної уваги потрапили багатодітні сім’ї, самотні пенсіонери, неблагонадійні особи. На місці, господарям була надана консультативна допомога, роз’яснення ризиків, перевірені умови побуту, висунуто вимоги до підтримання пожежної безпеки. Особливу увагу комісія звертала на стан печей та димарів, на умови їх експлуатації. І не дарма. Так, як значна кількість загорань сталася через несправні печі або порушення правил їх експлуатації.

Учасники акції відвідали оселі у селі, поспілкувалися з кожною людиною, яку зустріли по дорозі. Було роздано 300 екземплярів інформаційних листівок та експрес-інформацій. За словами голови сільської ради, акція мала велике значення, збентежила громадську думку, було надано практичну допомогу окремим верствам населення по усуненню недоліків, які впливали на забезпечення протипожежної безпеки осель.

Андрушівський РС Управління ДСНС України у Житомирській області

Банери
banner
website 10 из 10 на основе 64 оценок. 21 пользовательских отзывов.