Житомирщина
Online Translate
Банери
banner
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниМіліція припинила круїз металозбирачів селами Андрушівщини

Нелегальні пункти прийому металобрухту на колесах днями закрили дільничні міліціонери, заставши їх одразу у двох населених пунктах Андрушівського району. Нині за фактами порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом розпочато кримінальні провадження.

Невдалими для житомирянина та бердичівлянина, які займалися скуповуванням брухту чорного металу, виявилися рейси до с. Івниці та смт Червоного Андрушівського району Житомирщини. Підприємливих ділків зустріли у цих населених пунктах правоохоронці.

У с. Івниці дільничний інспектор міліції, який відвідував населення за місцем проживання, посеред сільської вулиці виявив автомобіль, водій якого, 41-річний житомирянин, займався скуповуванням металобрухту, не маючи спеціального дозволу на такий вид діяльності. Під час огляду автівки слідчо-оперативною групою, викликаною на місце події, було виявлено та вилучено понад 400 кг металобрухту.

А в селищі Червоному дільничний міліціонер помітив автівку, за кермом якої перебував 22-річний житель м. Бердичева. Як виявилося, за день «круїзу» Андрушівщиною він устиг незаконно зібрати у населення близько півтонни брухту чорного металу.

– Нині за фактом порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом (ст.213 Кримінального кодексу України) відкрито кримінальне провадження. Автомобілі з металобрухтом доставлені до райвідділу міліції , — повідомив начальник Андрушівського РВ УМВС Сергій Бойко.

За чинним кримінальним законодавством подібні дії караються значними штрафними санкціями або громадськими роботами.

СЗГ УМВС України в Житомирській області, за інформацією Андрушівського РВ УМВС

Банери
banner
website 10 из 10 на основе 86 оценок. 39 пользовательских отзывов.