Житомирщина
Online Translate
Банери
banner
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниФольклорний колектив «Співуча родина»

Яскравим, самобутнім зразком зберігання народної пісні є уславлений фольклорний колектив с. Антопіль «Співуча родина» (керівник Петро Устич).
На запрошення Першого Національного телеканалу України цей колектив брав участь у відомій про¬грамі «Фольк-musіс». У виконанні колективу звучала українська народна пісня «Подруженьки» (солістка Оксана Полівенко).
Відповідно до умов програми народну пісню повинен переспівати професійний колектив. По-особливому ця пісня зазвучала у виконанні Наталки Міхновської у супроводі академічного інструментального ансамблю «Високий замок» Львівської філармонії. Було дужо приємно чути від музикантів про особливу манеру співу учасників колективу. П’ятдесят три роки діє він, вже співає третє покоління антопільчан. Ці особливі, одержимі піснею жінки: Оксана Рокицька, Марія Корчевна, Лідія Соколівська, Галина Ящук, Людмила Петрученко, Валентина Грищук, Оксана Полівенко — є Берегинями найкращого, що створив народ -пісні. Про це говорила їм і ведуча програми народна артистка України Оксана Пекун. А ще господині приїхали на передачу зі своїми дарунками — спеченим у печі короваєм, струдлем з маком. Подарувала делегація з Андрушівки у музей Першого каналу дерево роду з відтвореними старовинними ляльками-мотанками, виготовленими директором районної бібліотеки Н. В. Шпаківською. А на завершення програми отримали запрошення на наступну програму «Фольк-musіс» дитячі зразкові ансамблі «Веретенце» та «Зернятко», а також народний фольклорний ансамбль «Молодички» з районного будинку культури.

Банери
banner
website 7 из 10 на основе 51 оценок. 30 пользовательских отзывов.