Житомирщина
Online Translate
Банери
banner
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниДень вшанування учасників бойових дій на території інших держав, Героїв Небесної Сотні та учасників АТО

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, Героїв Небесної Сотні та учасників АТО15 лютого в Андрушівці біля пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам всіх локальних війн, зібралися сивочолі побратими, щоб згадати бойові будні, друзів, з якими пліч-о-пліч відстоювали інтереси Держави в нелегкий час протистоянь між двома найбільшими політичними та економічними системами світу – капіталізму та соціалізму. Перед присутніми виступили учасник війни в Афганістані, кавалер ордена Червоної Зірки Ткачук С.Є. та Красовський Ю.П. До підніжжя пам’ятника були покладені квіти. Урочистою ходою всі направилися в міський парк, де поклали квіти до меморіальної плити, на якій викарбувані імена загиблих в Афганістані земляків.

В приміщенні районного Будинку культури відбувся концерт з нагоди 28-річчя виведення обмеженого контингенту з Афганістану, Дня вшанування Героїв небесної сотні та учасників АТО «Герої наших днів».
До слова були запрошені голова районної державної адміністрації О.М. Дудар, голова районної ради С.М. Марценюк, голова районної спілки воїнів-інтернаціоналістів та учасників бойових дій на території інших держав Василь Якович Шикір, голова Андрушівської спілки ветеранів війни та учасників АТО Олександр Богайчук, голова районної ради ветеранів А.Б.Дергай.

За активну громадянську позицію, військово-патріотичне виховання молоді, підтримку ветеранського руху та бійців АТО, розповсюдження бойового досвіду воїни-інтернаціоналісти були нагороджені грамотами районної державної адміністрації та районної ради, ради ветеранів та районної Спілки воїнів-інтернаціоналістів.
Для глядачів звучали музичні твори на військову та патріотичну тематику, які супроводжувались зворушливими фото відеоряду.
День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, Героїв Небесної Сотні та учасників АТО
Головний спеціаліст з питань зв’язків із ЗМІ та громадськістю Малинівська О.А.

Банери
banner
website 10 из 10 на основе 70 оценок. 33 пользовательских отзывов.