Житомирщина
Online Translate
Банери
banner
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниДень села Гальчин

День села Гальчин15 липня 2017 року відбулося святкування дня села Гальчин, яке знаходиться в Андрушівському благочинні. Цьогоріч селищу виповнилося 334 років від дня заснування.

На святкування був запрошений благочинний Андрушівського округу, настоятель Свято-Покровського храму села Гальчин архімандрит Макарій (Гаврилів), також були запрошені керівники органів місцевого самоврядування, місцева влада жителі і гості села Гальчин. На урочистому акті почесними грамотами і медалями а також особливою відзнакою «Почесний громадянин села Гальчин»були нагороджені жителі села Гальчин які внесли вагомий внесок в розвиток і історію села.

Багато було сказано про історію виникнення цього мальовничого села, про його прекрасні річки і ліси, про те скільки трудів було вложено для того, щоб село дійсно з кожним років процвітало і радувало кожного жителя і гостя своєю красотою.

На урочистому акті благочинний привітав місцеву владу, жителів і гостів з днем народження села, побажав, щоб з кожним роком село процвітало і кількість населення зростала. Також отець Макарій розповів про те, як в давні часи будувалося нове село, як першою будувалася церква, що повинна була знаходитися в центрі села. Архім. Макарій побажав всім присутнім Божого благословіння, бо як нічого в цьому світі не може існувати без Бога, так як село починалося з благословіння Божого, так і ми повинні це благословіння прийняти і передати його нашим дітям і внукам, щоб і вони передавали Боже благословіння з покоління в покоління.
День села ГальчинДень села Гальчин
Прес-служба Андрушівського благочиння

Банери
banner
website 9 из 10 на основе 60 оценок. 33 пользовательских отзывов.