Житомирщина
Online Translate
Банери
banner
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниАндрушівські поліцейські провели пізнавальну екскурсію для школярів

Учні місцевої гімназії завітали до відділення поліції, де познайомилися з роботою різних служб, отримали нові знання та враження.

17 березня в Андрушівському відділенні поліції побували учні 7 та 8 класів районної гімназії. Хлопці та дівчата прийняли запрошення поліцейських ознайомитися із їх професією.

Екскурсія розпочалася із серця відділення – чергової частини, де інспектори поліції розповіли, яким чином організована діяльність чергових та спеціальної лінії «102», як сформована слідчо-оперативна група та яким чином здійснюються виїзди за повідомленнями громадян.

У навчальному класі школярі дізналися про законодавче забезпечення роботи поліції, її оснащення. Особливо підлітків зацікавила розповідь та демонстрація спеціальних засобів та вогнепальної зброї. Школярі отримали можливість приміряти захисні обладунки.

У дворі відділку діти оглянули майданчик для автомобілів, які потрапили у дорожньо-транспортні пригоди. Поліцейські розповіли їм про реальні небезпечні ситуації та випадки аварій і закликали молодь до обов’язкового дотримання правил дорожнього руху.

Старшокласники дізналися і про вимоги та умови вступу до поліцейських навчальних закладів.

Гімназисти подякували правоохоронцям за цікаву та змістовну екскурсію.

Відділ комунікації ГУНП в Житомирській області

Банери
banner
website 8 из 10 на основе 91 оценок. 34 пользовательских отзывов.